Юніорський чемпіонат світу. Прев’ю четвертого дня змагань

258
Три дні юніорського чемпіонату світу позаду. Юджин побачив перші світові юніорські рекорди, радість від перемог і сльози від поразок. У медальній таблиці Україна з одним золотом посідає восьму сходинку. Лідирують наразі кенійці.

 
Для українців четвертий день стартує о 21:00, коли на старт вийде Юлія Башманова. Українка боротиметься за право потрапити до півфіналу з бігу на 100 метрів з бар’єрами. Для цього їй буде необхідно фінішувати в числі перших чотирьох або добиратися за часом. За цим показником далі проходить ще чотири атлетки.
 
Сергій Шевченко о 21:54 змагатиметься за вихід до фіналу з бігу на 3000 метрів з перешкодами. Формула виходу до наступного кола – п’ятеро найкращих з кожного забігу плюс ще п’ять атлетів за часом.
 
Кваліфікація зі стрибків у висоту серед юніорок почнеться о 21:50. Україну представить одна з головних фавориток змагань – Ірина Геращенко. Вона виступить у групі А. Кваліфікаційний норматив становить 1,85 м. Якщо 12 атлеток його не виконають, до основного кола вийде 12 спортсменок за результатом.
 
О 5:19 ранку за київським часом відбудеться півфінал з бігу на 400 метрів з бар’єрами за участю Тетяни Мельник. Формула виходу до фіналу – по дві перші спортсменки з кожного забігу плюс дві за часом.
 
Фінал з метання диску серед юніорок почнеться о 5:45 ранку. Тут уболіваємо відразу за двох українок – Карину Чередниченко та Тетяну Юр’єву.
 
Слідкувати за онлайн-трансляцією всі бажаючі зможуть на сайті XSPORT. Ті ж, хто вночі не зможе переглянути змагання, матиме чудову нагоду зробити це 26 липня, о 14:30 на сайті та телеканалі XSPORT.
Попередня статтяЮніорський чемпіонат світу. Вечірня програма третього дня
Наступна статтяЮніорський чемпіонат світу. Впевнений старт Юлії Башманової й Ірини Геращенко