Виконком ФЛАУ затвердив склад команди для участі в чемпіонаті Європи-2014

28
Виконкомом ФЛАУ було затверджено склад української делегації для участі в чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який 12-17 серпня прийматиме Цюрих. До складу команди увійшли 70 спортсменів і 32 члени офіційної делегації.

 
Звертаємо вашу увагу на те, що остаточний склад команди буде відомим лише після 4 серпня, після отримання підтвердження від ЕА.
 
Склад української делегації для участі в чемпіонаті Європи, затверджений Виконкомом ФЛАУ
 
 
Прізвище та ім’я
Дисципліна
Дата народження
Область
Чоловіки
Бодров Ігор
100 м, 4х100 м
09.07.1987
Харківська
 
Корж Віталій
100 м, 4х100 м
05.10.1987
Сумська
 
Смелик Сергій
200 м, 4х100 м
19.04.1987
Луганська
 
Бутрим Віталій
400 м, 4х400 м
10.01.1991
Сумська
 
Гуцол Євген
400 м, 4х400 м
13.05.1990
Сумська
 
Маслов Станіслав
1500 м
19.01.1989
Київська
 
Лебідь Сергій
10000 м
15.07.1975
Донецька
 
Слободенюк Вадим
3000 м з перешкодами
17.03.1981
Рівненська
 
Нечипоренко Денис
400 м з/б, 4х400 м
07.01.1990
Черкаська
 
Мельников Станіслав
400 м з/б
26.02.1987
Одеська
 
Ібрагімов Еміль
4х100 м
01.02.1990
Чернівецька, Луганська
 
Кравцов Роман
4х100 м
18.05.1995
Запорізька
 
Бураков Володимир
4х400 м
06.05.1985
Запорізька
 
Даниленко Данило
4х400 м
01.06.1994
Донецька, Черкаська
 
Бабарика Іван
марафон
11.11.1982
Рівненська
 
Барановський Дмитро
марафон
28.07.1979
Київська
 
Олифіренко Ігор
марафон
14.03.1990
Київська
 
Русс Ігор
марафон
08.09.1988
м. Київ
 
Дмитренко Руслан
с/х, 20 км
22.03.1986
Донецька
 
Коваленко Назар
с/х, 20 км
09.02.1987
Київська
 
Ковенко Андрій
с/х, 20 км
25.11.1973
Вінницька
 
Банзерук Іван
с/х, 50 км
09.02.1990
Волинська
 
Главан Ігор
с/х, 50 км
25.09.1990
Київська
 
Казанін Олексій
с/х, 50 км
22.05.1982
Донецька
 
Бондаренко Богдан
висота
30.08.1989
Харківська
 
Крімаренко Юрій
висота
11.08.1983
м. Київ, Житомирська
 
Проценко Андрій
висота
20.05.1988
Херсонська
 
Кузнецов Віктор
потрійний
17.07.1986
Київська
 
Семенов Олексій
диск
27.06.1982
Донецька
 
Виноградов Євген
молот
30.04.1984
м. Київ
 
Косинський Дмитро
спис
31.03.1989
Київська
 
Ничипорчук Олександр
спис
14.04.1992
м. Київ
 
П’ятниця Олександр
спис
14.07.1985
Дніпропетровська
 
Касьянов Олексій
багатоборство
26.08.1985
Запорізька
 
 
 
 
 
Жінки
Повх Олеся
100 м, 4х100 м
18.10.1987
Запорізька
 
Погребняк Наталія
100 м, 4х100 м
19.02.1988
Харківська
 
Строгова Наталія
200 м, 4х100 м
26.12.1992
Луганська
 
Земляк Ольга
400 м, 4х400 м
16.01.1990
м. Київ, Рівненська
 
Ткачук Анастасія
800 м
20.04.1993
Запорізька
 
Міщенко Ганна
1500 м
25.08.1983
Харківська
 
Прищепа Наталія
1500 м
11.09.1994
Рівненська
 
Головченко Тетяна
10000 м
13.02.1980
Сумська
 
Скрипак Ольга
10000 м
02.12.1990
м. Київ, Чернігівська
 
Плотіцина Анна
100 м з/б, 4х100 м
01.01.1987
Харківська, Київська
 
Колесніченко Олена
400 м з/б
03.06.1993
Рівненська
 
Рижикова Анна
400 м з/б, 4х400 м
24.11.1989
Дніпропетровська, Рівненська
 
Тітімець Анна
400 м з/б, 4х400 м
05.03.1989
Дніпропетровська
 
Карандюк Ксенія
4х100 м
21.06.1986
Київська
 
Ляхова Ольга
4х400 м
18.03.1992
Полтавська, Донецька
 
Пигида Наталія
4х400 м
30.01.1981
Київська
 
Стуй Христина
4х400 м
03.02.1988
м. Київ, Івано-Франківська
 
Приступа Дарина
4х400 м
26.11.1986
Донецька
 
Вернігор Тетяна
марафон
23.01.1983
Харківська
 
Вітовщик Василина
с/х, 20 км
30.04.1990
Волинська
 
Кашина Інна
с/х, 20 км
27.09.1991
Сумська
 
Оляновська Людмила
с/х, 20 км
20.02.1993
Київська
 
Геращенко Ірина
висота
10.03.1995
м. Київ
 
Коваленко Ірина
висота
12.06.1986
Запорізька
 
Окунєва Оксана
висота
14.03.1990
Миколаївська
 
Шелех Ганна
жердина
14.07.1993
Донецька
 
Зубковська Оксана
довжина
15.07.1981
м. Київ
 
Твердохліб Маргарита
довжина
02.06.1991
Донецька
 
Саладуха Ольга
потрійний
04.06.1983
Донецька
 
Цихоцька Руслана
потрійний
23.03.1986
Чернівецька
 
Голодна Ольга
ядро
14.11.1991
Київська
 
Семенова Наталія
диск
07.07.1982
Донецька
 
Новожилова Ірина
молот
07.01.1986
Херсонська
 
Гацько-Федусова Ганна
спис
03.10.1990
Запорізька
 
Мохнюк Анастасія
багатоборство
01.01.1991
Київська
 
Фьодорова Аліна
багатоборство
31.07.1989
Київська
 
Офіційна делегація: Андрущенко Юрій, Басенко Сергій, Бойко Анатолій, Бондаренко Віктор, Боярська Наталія, Бризгін Віктор, Гурневич Микола, Зуєв Геннадій, Ільїн Анатолій, Клевакіна Тетяна, Кончиц Анатолій, Кравченко Володимир, Кравчук Валерій, Красовський Сергій, Ліщинський Ігор, Мазур Євген, Мельник Валерій, Мінченко Максим, Нечипорець Ярослав, Ольховникова Ірина, Омельченко Марина, Парфенюк Віктор, Романчук Сергій, Романюк Олександр, Скорупський Олексій, Соломін Анатолій, Ступаченко Олена, Тиртишник В’ячеслав, Тобіас Денис, Чередниченко Валерій, Шурхал Сергій, Юрков Олександр