Денис Нечипоренко: «Повний стадіон спонукає викладатися на сто відсотків»

323
Перше коло з бігу на 400 метрів з бар’єрами серед чоловіків стало щасливим для українців Дениса Нечипоренка й Станіслава Мельникова. Обидва потрапили до півфіналу за кращим часом.

 
Для Мельникова цей чемпіонат Європи є лише другим стартом після дворічної перерви. Для Нечипоренка – дебютом, про який він і розповів після виступу читачам сайту ФЛАУ.
 
«50,63 секунди – непоганий результат для першого кола. Я ним задоволений. Попереду півфінал, і вже там, думаю, бігтиму швидше, – каже Денис. – У Цюриху поклали нове покриття. Я взяв ті шипи, які радили його виробники. В принципі, для змагань доріжка непогана. Але якщо говорити про мої уподобання, то мені більше подобається бігти по м’якшому покриттю – такому як у Кіровограді або в мене вдома, у Черкасах, де я і готувався до чемпіонату Європи.
 
Добре, що нам дали можливість провести тренування на головній арені. Незважаючи на те, що був дощ, вдалося побігати. Вже мав певні уявлення про властивості доріжки. Я вперше на чемпіонаті Європи, і для мене було важливо побувати на основному стадіоні перед змаганнями. Коли заходиш на арену вдруге, більше усвідомлюєш, що відбувається навколо. Ти вже знаєш, де будуть старт і фініш, де розташовані бар’єри, де сидять глядачі. На таких турнірах важлива не тільки й не стільки доріжка, скільки атмосфера.
 
Чи можуть мені завадити заповнені трибуни під час наступних кіл змагань? Буду лише радий повному стадіону. Мені це ніколи не заважає. Навпаки, спонукає викладатися на всі сто відсотків».
Попередня статтяЧемпіонат Європи-2014. Перший день, вечірня програма
Наступна статтяВадим Слободенюк – про виступ на чемпіонаті Європи і підтримку бійців АТО