Віктор Кузнецов: «Відчуваю провину перед тренерами»

279
Бронзовий призер командного чемпіонату Європи з потрійного стрибка Віктор Кузнецов їхав на чемпіонат Європи сповнений намірів встановити найкращий результат сезону. Проте виконати все заплановане в Цюриху не вдалося.

 
«Я був дуже добре готовий до сезону. Але у спортсменів так часто буває: коли росте форма, падає імунітет. Мені не вдалося цього уникнути», – розповідає Віктор.
 
Перед командним чемпіонатом Європи атлет перехворів пневмонією, проте зумів зібратися й виграти в Брауншвейгу медаль.«На командному чемпіонаті Європи відчував, що результати ростуть, я знову виходжу на пік форми. Але ослаблений імунітет посприяв тому, що я знову підхопив хворобу – вірус, схожий на кір чи краснуху. Одним словом, це мій «найщасливіший» сезон, – продовжує Віктор. – Перед змаганнями почувався добре, коліно цього разу не дошкуляло. Та й коли вийшов у сектор, не можу сказати, що не відчував ніг. Але був такий стан, коли ти намагаєшся зібратися, а всередині якась пустота.
 
У жодному разі не нарікаю на хвороби чи ще щось. У тому, що не пройшов кваліфікацію, лише моя вина. Перед змаганнями тренери мене запитували, чи я готовий. І я дійсно відчував, що можу, бачив це на тренуваннях. Що зараз відчуваю, так це провину перед тренерами й керівництвом команди. Вони включили мене до команди, покладали на мене надії, але я їх не виправдав».
Попередня статтяВадим Слободенюк – про виступ на чемпіонаті Європи і підтримку бійців АТО
Наступна статтяЧемпіонат Європи-2014. Спортивна ходьба з «королівським» підходом