Віталій Корж: «Почуття відповідальності змушує в естафеті бігти швидше»

236
Українець Віталій Корж завершив виступи на чемпіонаті Європи з бігу на 100 метрів на підсумковій 15-й позиції. У забігу він був четвертим, з часом 10,39 с. Але на цьому турнір для нього не завершується, адже попереду старт з естафетного бігу 4х100 метрів.

 
«В забігу я зачепився шипом об доріжку і втратив два кроки. Добре, що далі пройшов за часом. Чи готовий був встановлювати особистий рекорд, щоб вийти в фінал? Стан був непоганий, але затягнули старт у зв’язку з погодними умовами. Звісно, це стосувалося всіх учасників, не лише мене. Я намагався викладатися на доріжці. До того ж поставив перед собою завдання випередити росіянина Міхаіла Ідрісова, і з цим упорався, взяв реванш за перше коло, – розповідає Віталій. – Якщо реально оцінювати шанси на фінал, то поки що вони рівнялися десяти відсоткам зі ста. Але надія вмирає завжди останньою. Все одно потрібно боротися до останніх метрів. У забігу я був четвертим. Тепер потрібно порахувати, яким став у підсумку.
 
Попереду в нас естафета. В ній зазвичай біжиш краще, оскільки коли виступаєш за команду, в тебе більше адреналіну в крові й сильніше почуття відповідальності. У нас не «золотий» склад, але будемо показувати максимум можливого на даний момент».
 
Щодо того, хто на якому етапі бігтиме в естафеті, тренер і спортсмени вже визначилися. Розганятиме естафету Роман Кравцов, підхоплять її Сергій Смелик і Віталій Корж, а завершуватиме Еміль Ібрагімов. «Як мені, такому великому, бігти віраж? Відверто кажучи, обирати особливо і не доводиться. Мене ще можна було поставити на другий етап, але Сергій уже працював у зв’язці з Романом на командному чемпіонаті Європи в Німеччині. Та й антропометричні дані у нас з Кравцовим дуже різні – занадто значна різниця в зрості. Плюс передачу й прийом естафетної палички лишили на нас зі Смеликом, як на більш досвідчених. Еміль і Роман бігали до цього лише перші етапи, ми не хотіли ризикувати».