Ольга Земляк: «Зробила хороший подарунок до Дня народження тренера»

267
Ольга Земляк виграла для України «срібло» чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів. Дистанцію вона подолала за 51,36 с.

 
«Думаю, зробила хороший подарунок тренерові на День народження. Він святкував його в день нашого півфіналу. Порадувати мого наставника було не так і легко, адже позаду вже два кола змагань. До того ж трішки давили атмосфера й результати. Але, думаю, я справилася з цим. Звісно, завжди прагнеш перемоги, хотілось поспівати гімн України, але спробуємо зробити це наступного разу. Зараз задоволена своїм результатом, – зазначила Ольга. – Тренер не давав мені особливих завдань перед фіналом. Сказав робити те, що знаю і що було в попередніх колах, але бути готовою боротися.
 
Думала, боротимемося з італійкою Лібанією Гренот і британкою Крістін Охурогу. Майже так і вийшло. На фініші боковим зором я ніби бачила, що друга.
 
Попереду в мене ще один старт – з естафетного бігу 4х400 метрів. Перше коло я пропускатиму. Сподіваюсь, все буде добре і наші дівчата вийдуть до фіналу, де я до них і приєднаюсь.
 
Тренер сказав, що мені достатньо трьох хвилин, щоб налаштуватися на змагання? В певній мірі так і є. З мене всі в шоці, але я люблю поспати перед стартом. Завішую вікна і лише вмикаю будильник, щоб не проспати. Так що нервова система в мене хороша».
 
400 метрів виграла італійка Лібанія Гренот (51,10 с). В іспанки Індіри Терреро «бронза» (51,38 с). Такий же час у Крістін Охурогу, але фотофініш був не на її боці.
Попередня статтяПовернення легкоатлетів з чемпіонату Європи
Наступна статтяЧемпіонат Європи-2014. Українці оформили переможний дубль зі стрибків у висоту