До уваги ЗМІ! Завершується акредитація на Континентальний кубок ІААФ

207
Фото (с)Валерій Білокрил
Завершується акредитація на Континентальний кубок ІААФ з легкої атлетики, який 13-14 вересня 2014 року відбудеться в Марракеші (Марокко).

 
Журналісти, які бажають отримати акредитацію, повинні надіслати заявку на фірмовому бланку редакції, з мокрою печаткою та підписом головного редактора за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба), факсом (044)2202085 (86) та/або відскановану копію листа на електронну адресу media@flau.org.ua.
 
В листі повинні міститися такі дані:
 
– імена осіб, які бажають отримати код доступу для акредитації, їхні посади та контактні дані (електронна адреса і телефон);
– гарантія редакції щодо оплатити журналісту/фотографу всіх витрати, пов’язаних з переїздом і проживанням під час Континентального кубка ІААФ у Марракеші.
 
Акредитація триває до 25 серпня!
 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на представників друкованих та Інтернет-ЗМІ. Отримати її можуть лише професійні журналісти та фотографи.
 
Представники ТБ та радіо для отримання акредитації повинні напряму контактувати з телеканалом-власником прав на трансляцію в Україні або відповідальним департаментом ІААФ за електронною адресою: television@iaaf.org.
 
У випадку виникнення питань ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на Континентальний кубок ІААФ.
 
Інформацію про актуальні акредитації ви завжди знайдете у відповідному розділі на сайті ФЛАУ: «Прес-центр» — «Акредитація».