Андрій Водвуд: «Потрібно вигравати чемпіонат України в Івано-Франківську»

217
Учасник Кубка світу-2014 зі спортивної ходьби, юніор Андрій Водвуд незадовго до чемпіонату України в Івано-Франківську поспілкувався з кореспондентом порталу sport.if.ua Марією Чалою.

 
Про підготовку до чемпіонату України та завдання на турнір. Ближче до змагань інтенсивність тренувань зросла. У мене по два тренування на день. Зранку в основному силова робота, а ввечері – кроси. Цей чемпіонат дуже важливий для мене, потрібно гідно виступити, щоб бути у збірній України. Взагалі-то, потрібно вигравати, а як уже вийде – подивимось.
 
Про основних суперників на чемпіонаті України. Ними є всі, хто зараз виступає за збірну України в моїй віковій категорії. Але мені може стати у нагоді те, що я на рік молодший за них. Якщо зараз можу вигравати в старших, то і наступного року, коли змагатимусь з молодшими, досягатиму успіху.
 
Про цілі після чемпіонату України. У травні наступного року в Івано-Франківську має відбутися Кубок Європи. Сподіваюсь, вдасться на ньому виступити. Це будуть дуже відповідальні змагання.
 
Про плани пов’язати життя зі спортом. Наразі потрібно закінчити навчання у Коледжі фізичного виховання, виконати нормативи на майстра спорту. А далі подивимось. Що точно можу сказати, в жодному разі не залишу свою область – Івано-Франківську.
Попередня статтяЛьвів прийме тренінг для вчителів за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ»
Наступна статтяТетяна Терещук-Антіпова святкує ювілей!