Львів прийме тренінг для вчителів за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ»

259
(c)Ivegen Ganakov, FLAU
13-18 жовтня у Львові відбудеться тренінг для вчителів за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ». Дізнатися більше про всесвітньовідому програму, поспілкуватися з її учасниками в Україні та відомими спортсменами у представників ЗМІ буде чудова нагода 15 жовтня.

 
Програма Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) «Дитяча легка атлетика» широко розвивається в усіх куточках планети. До заходів у її рамках долучаються всесвітньовідомі атлети, актори й зірки шоу-бізнесу.
 
Впровадження «Дитячої легкої атлетики ІААФ» в Україні – один з пріоритетних напрямків у діяльності Федерації легкої атлетики України. Наразі ФЛАУ активно працює над її включенням до шкільної програми.
 
Для того, щоб вчителі якомога ближче познайомилися з програмою, дізналися про обладнання та отримали необхідні знання і навички для проведення уроків фізичної культури за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ», ФЛАУ спільно з компанією Nestle організовує для них відповідний тренінг у Львові.
 
Представники ЗМІ на власні очі зможуть побачити, як складатимуть іспит вчителі. Після цього у них буде нагода під час прес-брифінгу поспілкуватися з учасниками програми та її керівниками в Україні. Імена учасників прес-брифінгу та атлетів, які візьмуть участь у заході, повідомимо за декілька днів.
 
Орієнтовний розклад програми 15 жовтня для представників ЗМІ
 
11:45-12:00               Вітальна кава (15 хв.)
12:00-13:00               Екзамен вчителів на отримання сертифікату ІААФ (60 хв.)
з 13:00                      Прес-брифінг, інтерв’ю, фото й кава.
 
Адреса: м. Львів, вул. Хвильового,16, середня школа № 54
 
Акредитація: media@flau.org.ua або (050)3103246 (Ольга)
Фото Євгена Ганакова, для ФЛАУ