Луїс Саладі: «Івано-Франківськ справиться з проведенням Кубка Європи»

198
Технічний делегат ЕА Луїс Саладі відвідав Міжнародний кубок «Вечірній Івано-Франківськ» зі спортивної ходьби, який відбувся вихідними. Разом з координатором проектів Сандрін Гласьє вони проінспектували підготовку міста та зустрілись з українськими відповідальними за проведення Кубка Європи зі спортивної ходьби в травні 2015 р.

 
Кореспондент sport.if.ua Марія Чала поспілкувалася з Луїсом Саладі.
 
Якщо загадати, як готувались до подібних змагань інші міста, що можна сказати про Івано-Франківськ?
 
Івано-Франківськ має довгі традиції проведення міжнародних змагань зі спортивної ходьби. Це є запорукою того, що більшості проблем у підготовці міста можна буде уникнути. Проте я не люблю говорити про проблеми – я говорю про ситуації та виклики, які потребують вирішення. Особисто я дуже люблю Івано-Франківськ і впевнений, що він справиться з проведенням Кубка.
 
Тоді який основний виклик Івано-Франківська напередодні змагань?
 
Найбільшим викликом залишається дорога між Львовом та Івано-Франківськом. Це питання необхідно вирішити, адже це буде основний шлях, яким приїжджатимуть атлети. Щодо підготовки самого міста, то я бачу план, за яким лише потрібно поступово рухатись, і це буде запорукою успіху. Але ми пам’ятаємо, що частина вулиці Незалежності, по якій пройде траса Кубка, також потребує ремонту.
 
На чому акцентували увагу на організаційних зустрічах з представниками української та івано-франківської федерацій?
 
Ми обговорили основні моменти – який вигляд матиме змагальна територія, як розміщуватимуться на ній комунікації, як транслюватиметься Кубок Європи. Деякі питання залишаються відкритими, але ми погодили, що до середини листопада отримаємо від української сторони всі відповіді.
 
Що стосується української системи підготовки суддів і атлетів, чи відрізняється вона від європейської?
 
Сьогодні ви бачите, що ваші спортсмени – одні з найкращих у світі, а це свідчить про те, що ви на правильному шляху і добре готуєте атлетів. Що ж стосується суддів, то їм необхідно весь час слідкувати за новими тенденціями.