ФЛА Сумської області очолив новий президент

248
29 жовтня, у Сумах, відбулася звітно-виборна конференція Федерації легкої атлетики Сумської області. У конференції взяли участь делегати з усіх районів і міст області.

 
Під час заходу присутнім було представлено звіт про діяльність ФЛАСО за останні шість років. Також відбулося обговорення проблем і перспектив розвитку легкої атлетики в регіоні, було ухвалено проект постанови конференції.
 
Проте головною подією стали вибори до установчих органів ФЛАСО. За їх результатами президентом ФЛА Сумської області обрано Підлісного Володимира Ілліча. Першим віце-президентом — Сердюченка Олексія Олександровича, віце-президентом — Гавриченка Олексія Миколайовича, а генеральним секретарем — Торяника Олександра Валерійовича.
 
Під час конференції було також обрано склад виконавчого комітету ФЛАСО, до якого ввійшли 17 осіб, та ухвалено склад делегатів для участі в конференції ФЛАУ 29 листопада поточного року.
 
Федерація легкої атлетики України вітає новообране керівництво ФЛАСО з призначенням та висловленою йому довірою, бажає успіху й наснаги та вірить у ефективну співпрацю задля розвитку легкої атлетики на Сумщини та в усій Україні.
Текст підготовано за матеріалами, наданими ФЛА Сумсько області
Попередня статтяУвага, обговорення! Алгоритм вирахування рейтингу атлетів ФЛАУ
Наступна статтяЗі світу по нитці: Гала-вечір змінив місце дислокації, а чехи мають намір перемагати на чемпіонаті в Празі