Сергій Бубка та Ігор Гоцул відвідали Алжир

196

Днями делегація Національного олімпійського комітету України у складі президента НОК Сергія Бубки, президента ФЛАУ, заступника міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула, голови Київського міського відділення НОК Павла Костенка та державного тренера збірної України з боксу Олени Міхненко відвідала Алжир.

 

 

Там наші делегати провели зустріч з керівництвом НОК Алжиру на чолі з президентом Мустафою Берафом, колегами з алжирських федерацій з бадмінтону, боксу, плавання, дзюдо, легкої атлетики тощо і детально обговорили питання щодо ефективної взаємодії та успішної співпраці.
 
Сторони домовились про проведення спільних НТЗ, тренерських семінарів з підвищення кваліфікації спеціалістів, висловили готовність для обміну досвідом в області спортивної медицини, діяльності суддів.
 
Українська делегація також зустрілася з міністром спорту Алжиру Мохамедом Тахмі, і з ним було досягнуто домовленість найближчим часом закріпити співпрацю у вигляді офіційної угоди на рівні спортивних міністерств. Цей візит став черговим кроком в рамках реалізації нещодавно підписаного меморандуму про взаємодію між Олімпійськими комітетами двох країн.
 
Крім цього, президент НОК взяв участь у континентальному форумі «Ефективне управління», який відбувся для представників Асоціації Національних олімпійських комітетів Африки (ANOCA).
 
За матеріалами НОК