Атлетика під музику

200

На минулому тижні в Луцьку педагоги освоювали новітні методики – тренінг для вчителів за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» відбувся у луцькій гімназії № 18.

 

 

«Це друга хвиля проекту «Дитяча легка атлетика», перша була у Львові. Впродовж шести днів ми навчали вчителів шкіл та тренерів спортивних гуртків новим методикам. Усього плануємо залучити до навчання 90 вчителів», – розповіла спеціаліст із зв’язків з громадськістю «Нестле в Україні» Євгенія Корольова.
 
Зауважимо, що проект «Дитяча легка атлетика IAAF» започаткований ще у 2005 році. За цей час він охопив півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу. У 2012 році у рамках ініціативи створення спільних цінностей Nestlé уклала партнерство з розвитку проекту «Дитяча легка атлетика ІAAF» Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій.
 
«Ця програма дозволяє навчити педагогів проводити цікаві уроки, робити їх різноманітними, а це мотивує і дітей, і вчителів. Специфіка у тому, що все заняття триває в ігровій формі. Окрім того, наші заняття формують командний дух. Завдяки цьому наша легка атлетика «оживає», бо у дітей збільшується інтерес до спорту», – пояснює інструктор, вчитель фізкультури з Києва Ліана Копилова.
 
Семінари розділені на теоретичну та практичну частини. В межах теоретичної частини сертифікований тренер міжнародної федерації Ліана Копилова навчає вчителів сучасній вдосконаленій системі фізичного виховання дітей, новим варіаціям рухових завдань, а також надає методичні поради щодо побудови та наповнення занять фізичної культури. На завершення курсу вчителі складають екзамени з викладання дитячої легкої атлетики за участі школярів – педагоги отримають сертифікати, а діти – медалі.
 
Найкращою експертною оцінкою нових методик є посмішки і радість на обличчях школярів, які з великим захопленням долучаються до занять.
 
За матеріалами «Волинських новин»