ФЛАУ та Мінмолодьспорту допоможуть повернути у Львові Університету фізкультури стадіон «Скіф»

186
15 січня у Львові побувало керівництво Міністерства молоді та спорту України. Міністр Ігор Жданов та його перший заступник Ігор Гоцул, зокрема, зустрілися з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та міським головою Львова Андрієм Садовим.
Зараз у спортивної громадськості виникає багато запитань та хвилювань з приводу майбутньої передачі спортшкіл на місцеві бюджети. Якраз ці моменти і були обговорені під час зустрічей, відбувся пошук рішень, щоб у результаті реформ не постраждали спортсмени та тренери.
 
Також було досягнуто домовленостей, що Федерація легкої атлетики України та Мінмолодьспорту візьмуть активну участь у поверненні Львівському державному університету фізичної культури стадіону «Скіф», який наразі підпорядкований Національному агентству з питань Євро-2012. І щоб спільними зусиллями разом з містом та областю завершити реконструкцію цієї арени, яка вже багато років є легкоатлетичною базою студентів інфізу.
 
Також президент ФЛАУ Ігор Гоцул побував у манежі СКА, в якому цими днями проходить відкритий чемпіонат Львівської області з легкої атлетики. Тренери та керівники спортивних шкіл регіону дізналися про тенденції, які зараз йдуть у Міністерстві щодо реформ, фінансування, на які зміни очікувати далі.