Дмитро Дем’янюк та Оксана Окунєва виграли Меморіал Дем’янюка (додано протоколи)

233
У Львові відбувся перший етап Кубка України зі стрибків у висоту – Меморіал Олексія Дем’янюка.
У чоловіків результат 2 м 20 см показало відразу три атлети – львів’янин Дмитро Дем’янюк та представники Херсонщини Андрій Ковальов та Віталій Самойленко. За спробами найкращим виявився син уславленого висотника, на честь якого проводяться змагання, Дмитро Дем’янюк. У жінок рівних не було Оксані Окунєвій з Миколаєва – 1 м 92 см. Далі на п’єдесталі розташувалися Валентина Ляшенко з Грузії та киянка Юлія Левченко – у обох по 1.86. Поділитися враженнями від змагань прес-служба ФЛАУ попросила головного тренера збірної України з легкоатлетичних стрибків В’ячеслава Тиртишника.
 
– Змагання пройшли традиційно на високому рівні. Незважаючи на те, що спорт взагалі та легка атлетика зокрема переживають зараз скрутні часи, вдалося зібрати доволі серйозний склад учасників.
 
– Розпочнемо з дівчат – що можете сказати про їхні стрибки?
 
– Ще під час розминки стало зрозуміло, що Оксана Окунєва – чи не головний фаворит. Було помітно, що якраз на результат 1.92 вона наразі й готова. Для першого старту сезону – нормальні цифри. Проте, були у неї гарні спроби й на метр 94. Так що будемо сподіватися, що на свої 1.97-1.98-1.99 вона у сезоні вийде.
 
– 2.20 у чоловіків – не такий вже й високий показник.
 
– Не забувайте, що Дмитро Дем’янюк пропустив цілий рік. Минулої зими після операції він ніяк не міг відновитися. Тренувався, стрибав, але біль у нозі весь час заважала. І тоді ми прийняли спільне з ним рішення – не виступати ні зимою, ні влітку. І ось після повернення нам було дуже цікаво за ним спостерігати. Скажу, Дмитро не розчарував. Після взятої 2.20, він 2.23 пропускав, стрибав 2.26. І спроби були доволі пристойні. І я, як головний тренер, очікую в цьому зимовому сезоні повернення Дем’янюка на великі висоти (особисті рекорди у нього – 2.32 у приміщенні та 2.35 на вулиці).
 
– Не побачили ми у львівському секторі двох провідних українських висотників – Андрія Проценка та Богдана Бондаренка. Коли вони планують розпочати сезон?
 
– Проценко вже зовсім скоро почне брати участь у стартах за кордоном. У березні на чемпіонаті Європи у Празі, думаю, він свій високий рівень покаже. А Бондаренко цю зиму пропускає, готується на літо. Зараз він знаходиться в Форіо (Італія), а скоро ми плануємо його на два місяці відправити на збір до Південно-Африканської Республіки.
 
Результати змагань:
Попередня статтяФЛАУ та Мінмолодьспорту допоможуть повернути у Львові Університету фізкультури стадіон «Скіф»
Наступна статтяУкраїна та Ізраїль обговорили питання співпраці у сфері боротьби з допінгом