Проценко – другий у Чехії, Лавіллені стрибає на 6.00

295
Українець Андрій Проценко посів друге місце на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту, які відбулися у чеському містечку Густопече 24 січня. Результат Андрія – 2 м 30 см.
 
Перемогу тут здобули італійці – Марко Фассінотті у чоловіків та Алессіа Трост у жінок. Переможний результат Фассінотті – 2.34. Проценко, після того, як йому з першої спроби підкорилися 2.30, кинувся наздоганяти італійського висотника, і по разу намагався подолати планку, встановлену на позначках спочатку 2.32, а потім 2.34 та 2.36. Але далася взнаки втома: через погані погодні умови українець ніяк не міг вилетіти до Чехії, і прибув до Густопече лише в день змагань. Додамо, що це був перший старт Андрія Проценка у цьому році.
 
У жіночій частині програми Трост перемогла з найкращим результатом сезону у світі – 1.96. Брали участь у цих змаганнях і три українки: Ірина Геращенко стала четвертою (1.87), Юля Левченко – п’ятою (1.87), Олена Холоша – десятою (1.80).
 
***
 
Француз Рено Лавіленні продовжує оновлювати свій же найкращий результат сезону у світі. На батьківщині, у місті Руан, йому підкорилася гросмейстерська позначка 6 метрів рівно. Світовому рекордсмену увосьме в кар’єрі підкорився цей рубіж. Намагався тричі Лавіленні подолати 6.10, але невдало. Цікаво, що друге місце на цих змаганнях посів його молодший брат Валентин – 5.70.
 
***
 
Два найкращих результати сезону у світі були показані на Кубку Губернатора у Волгограді. Росіянки Марія Кучіна виграла змагання зі стрибків у висоту – 1.96, а Катерина Конєва – з потрійного стрибка – 14.68.
 
Фото moravskavyskarskatour.cz
Попередня статтяТетяна Гамера-Шмирко з рекордом України втретє поспіль виграла марафон у Осаці
Наступна стаття27 січня стартує командний чемпіонат України-2015 з легкої атлетики в приміщенні!