Герої та сюрпризи юніорського чемпіонату України

190
6-7 лютого у Сумах відбувся чемпіонат України-2015 серед юніорів у приміщенні. Змагання порадували як високими результатами, так і появою нових імен.
 
У змаганнях висотників справжнім відкриттям став Володимир Алімський з Кіровоградщини. Він тричі покращував свій особистий рекорд і у підсумку переміг з результатом 2.14. Такий самий показник – у Романа Кузьмінова з Дебальцевого. Лише нещодавно він евакуювався до Києва, тиждень тому виступав на юнацькій першості країни, а зараз також добре себе проявив у змаганнях з більш старшими суперниками – у нього друге місце. Зазначимо, що наступні три сходинки у підсумковому протоколі посіли учні бердичівської школи Лонського. Серед них старший тренер збірної України з резерву Валерій Ємєльянцев особливо відзначає Олександра Бараннікова, який став третім (2.11), та 18-річного юнака Дмитра Нікітіна – п’яте місце з результатом 2 м 05 см.
 
У стрибках з жердиною у юніорок перемогу з результатом 3 м 95 см, що відповідає нормативу майстра спорту, здобула Ольга Зюзіна. Ольга сама з Донеччини, два роки тому вирішила покинути спорт і присвятити себе навчанню. Але зараз, переїхавши в Бровари, повернулася у сектор. Як бачимо, вдало.
 
 
Вінничанка Джойс Коба продовжує експериментувати з різними дистанціями. Минулого року вона здобула «срібло» юнацьких Олімпійських ігор на двохсотметрівці, бігала також короткий спринт. А от у Сумах взяла участь у змаганнях на 400 метрах, і впевнено їх виграла – 55,77 у фіналі.
 
60-метрівку «по майстру спорту» пробігла харків’янка Аліна Калістратова – 7,59. Також Валерій Ємєльянцев акцентував увагу на гарних результатах у потрійному стрибку, як у юніорок, так і у юніорів. У хлопців дуже впевнено виглядав Павло Безніс (Харківська обл.). Кожен з його шести стрибків був далі, ніж найкращі у суперників. У підсумку у Павла – 15.88. У дівчат чемпіонку та срібну призерку – Дар’ю Дяченко з Дніпропетровська та полтавчанку Ольгу Корсун – розділили усього 10 см (12.97 та 12.87 відповідно).
 
У цій віковій групі головний старт сезону – чемпіонат Європи, який 16-19 липня відбудеться у Швеції. До нього, як бачимо, ще далеченько, так що про склад збірної говорити ще зарано. А от з командою з 52-х атлетів, яка наприкінці лютого у Могильові візьме участь у традиційній матчевій зустрічі юніорських збірних України, Білорусі та Литви, тренерський штаб вже визначився. 
 
Повні результати юніорського чемпіонату України у приміщенні дивіться за ЦИМ посиланням.