До уваги ЗМІ! Триває акредитація на чемпіонат світу-2015 з кросу

246
Фото (с)Валерій Білокрил
Триває акредитація для представників друкованих і Інтернет-ЗМІ на чемпіонат світу з кросу, який 28 березня 2015 року прийматиме Гуйян (Китай). Даний вид акредитації не розповсюджується на журналістів телебачення та радіо.

 
Заявки на акредитацію надсилайте електронною поштою на media@flau.org.ua, факсом (044) 220 20 85 (86) або за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба) до 26 лютого 2015 р..
 
Заявки повинні бути надіслані на фірмовому редакційному бланку з печаткою та підписом головного редактора і містити наступне:
–        ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
–        гарантія того, що редакція відшкодує журналісту/фотографу всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Гуйяні під час чемпіонату світу з кросу.
 
Звертаємо Вашу увагу на те, що акредитацію можуть отримати лише професійні журналісти й фотографи.
 
У випадку виникнення питань ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу з кросу задля його висвітлення у ЗМІ.
Попередня статтяІгор Гоцул – в ефірі радіо «Ера-ФМ»
Наступна статтяСтворення Комітету з позастадіонних бігових видів