Ігор Гоцул – в ефірі радіо «Ера-ФМ»

272
Сьогодні, 16 лютого о 16.10 гостем аналітичної програми «Овертайм» на радіо «Ера-ФМ» буде президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.
 
Під час програми будуть підведені підсумки чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні, який 12-14 лютого відбувся у Сумах. Також планується чимало запитань до Ігора Гоцула, як до першого заступника Міністра молоді та спорту України. Чи справді такою нагальною є реформа фінансування нашого юнацького спорту? Які наслідки будуть після цієї реформи? Фінансування наших національних федерацій за рейтинговим принципом – це реальна підтримка тих, хто дає результат і остаточне “добиття” тих, хто через жалюгідне фінансування і так на ладан дихає?
 
Мовлення і відеотрансляція на сайті http://eramedia.com.ua/about/ де, зокрема, вказані частоти “Ери-ФМ” у вашому місті. Телефон прямого ефіру, за яким ви зможете поставити свої запитання,  (044) 536 96 00. Запитання можна поставити також електронною поштою efir@radioera.com.ua. Пізніше на сайті «Ера-ФМ» буде викладений запис цієї програми.