Відбулося перше засідання Ради Федерації легкої атлетики України

256
З метою приведення Статуту Федерації легкої атлетики України у відповідність з Конституцією ІААФ, вимогами та Правилами ІААФ та ЄА, законодавством України, 29 листопада 2014 року під час Конференції ФЛАУ було прийнято нову редакцію Статуту ФЛАУ, яку було зареєстровано Печерським районним управлінням юстиції у м. Києві 28 січня 2015 року.
 
13 лютого поточного року у м. Суми відбулося перше засідання Ради ФЛАУ – постійно діючого вищого керівного органу в період між Конференціями ФЛАУ. Рада, відповідно до положень нової редакції Статуту, прийшла на заміну Президії.
 
Відповідно до рішення Конференції ФЛАУ від 29 листопада 2014 року, були продовжені повноваження діючих керівних органів ФЛАУ до моменту їх переобрання на Звітно-виборчій Конференції ФЛАУ у складі, призначеному Звітно-виборчою Конференцією ФЛАУ 08 листопада 2012 року.
 
У зв’язку з приведенням структури керівних органів ФЛАУ у відповідність зі структурою ІААФ було замінено посаду Виконавчого директора ФЛАУ на Генерального секретаря ФЛАУ. На засіданні Ради за поданням Президента ФЛАУ Ігоря Гоцула було погоджено кандидатуру Михайла Медведя на посаду Генерального секретаря ФЛАУ та були затверджені відповідні зміни до штатного розпису ФЛАУ.
 
Окрім того, під час засідання Ради Президентом ФЛАУ Ігорем Гоцулом було надано звіт про роботу органів управління ФЛАУ у 2014 році за ключовими напрямками діяльності. З-поміж інших ухвалених рішень членів Ради можна виділити затвердження фінансового звіту за 2014 рік та прийняття бюджету на 2015 рік.
 
Наступне засідання Ради ФЛАУ відбудеться 21 травня 2015 року у місті Києві. 
Попередня статтяУ Юрія Карпюка – день народження!
Наступна статтяПовх і Плотіцина перемогли у Лодзі!