Наталія Пигида – чемпіонка Європи-2015!

304
Наталія Пигида з Київської області здобула першу нагороду для збірної України на чемпіонаті Європи-2015 у приміщенні. І відразу – золоту!
 
Наталія впевнено пройшла всі три раунди перегонів на дистанції 400 метрів, і у фінальному забігу не залишила конкуренткам жодних шансів – 51,96, найкращий результат Наталі у цьому сезоні. Найближча переслідувачка іспанка Індіра Терреро відстала більш ніж на пів секунди.
Слово – Наталії:
 
– Я сюди їхала за нагородою, за золотою. Інші варіанти мене не влаштовували. Я знала, на що я готова, якби був більш стандартний манеж, було б ще швидше за часом.
 
– Те, як бігли в попередніх раундах, це підтверджувало ваші надії, чи, можливо, навпаки, змушувало насторожитися?
 
– В забігу перше коло я як впевнено пройшла, потім бігла, контролювала, щоб ніхто не обходив. У півфіналі також, дівчата почали підпирати, і я пішла у відрив і стежила, щоб ніхто не обійшов. А тут я вже гнала до кінця, щоб не дати шансу, щоб не наздогнали. Я на це й сподівалася – що не наздоженуть.
 
– Власне час, з яким ви фінішували, вас не цікавив? Головне було – прийти першою?
 
– Все таки сподівалася, що це буде швидше 52-х секунд. Так і вийшло – 51,96. Бігла без западань, не було такого, щоб хтось причепився ззаду. Швидкість, звичайно, падала. Але від початку і до кінця вела.
 
– Був під час фіналу, можливо, якийсь момент, що почали переживати за результат?
 
– Так я ж нікого не бачила з суперниць. Як стартувала по шостій доріжці, так і пішла.
 
– Це ваш перший особистий чемпіонський титул такого рівня.
 
– Так, в естафеті було «золото» чемпіонату Європи. Також було особисте «срібло». Такщо тепер у мене є і золота, і срібна нагороди особисті.
 
– Різниця в «золоті» індивідуальному і естафетному є?
 
– Звичайно, тут ти сам за себе відповідаєш. А в естафеті ти – команда, одна за одну переживаємо. А своє – це своє. Тому, звичайно задоволена.
 
– Завтра ви буде брати участь в естафеті 4х400 метрів. Планка така ж буде?
 
– Подивимося, там не лише від мене залежить.
 
– А сили ще залишилися на естафету?
 
– Залишаться, куди вони дінуться. Відпочину, масаж зроблю, все нормально буде!
 
Запрошуємо представників ЗМІ та уболівальників зустріти новоспечену чемпіонку Європи! Збірна України повертається з Праги прямим рейсом PS 808 в аеропорт Бориспіль (термінал D) у понеділок, 9 березня о 17:35.