До уваги ЗМІ! Акредитація на чемпіонат світу-2015 (22-30 серпня, Пекін, Китай)

272
Триває акредитація на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 22-30 серпня 2015 року прийматиме Пекін (Китай).
 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІЗгідно з квотою ІААФ, таку акредитацію на чемпіонат світу від України можуть отримати 4 журналісти й 1 фотограф.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба) до 17 квітня 2015 р. Копії можете надіслати електронною поштою на media@flau.org.ua або факсом (044) 220 20 85 (86).
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити наступну інформацію:
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
– гарантію того, що редакція оплатить журналісту/фотографу всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Пекіні під час чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.
 
Представники ТБ та радіо для отримання акредитації можуть звертатися за електронною адресою: television@iaaf.org.
Попередня статтяФотогалерея зимового чемпіонату України-2015 зі спортивної ходьби
Наступна статтяПідсумки зимового Кубку Європи-2015 з метань