21 березня – старт Забігу Миру

255
У суботу, 21 березня, у Києві на Хрещатику відбудеться сімейне спортивне свято – Забіг Миру. Серед заходів: змагання дітей та дорослих, розіграш призів та солодощі.
Реєстрація – безкоштовна. Старт біля Головпоштампу, навпроти «нульової відмітки». Усі учасники дитячого забігу (діти до 10 років), які подолають дистанцію, отримають солодкі подарунки. Заохочувальні призи отримають 5 чоловіків та 5 жінок, які найшвидше подолають дистанцію дорослого Забігу. Серед усіх учасників буде проведена лотерея за стартовими номерами.
Програма заходу:
9.00-10.50 Реєстрація учасників Забігу
9.30-11.00 Спортивно-розважальна програма. Виступи спортивних молодіжних колективів
11.10-11.30 Fun Up розминка для дітей та дорослих перед Забігом
11.35 Старт Дитячого Забігу разом з відомими спортсменами, політиками на 500 м.
11.50-12.00 Вручення заохочувальних призів молодим учасникам
12.10 Старт Забігу Миру на 2,8 км
12.30- 12.40 Вручення заохочувальних призів переможцям та розіграш подарунків від партнерів Забігу
12.40-12.50 Започаткування Книги Миру
На завершення – Головна подія: Урочистий Старт команди з 12 осіб, які планують встановити декілька національних та світових рекордів: найдовший забіг, проведений групою людей; забіг, що охопив найбільшу кількість країн Європи; найменший час, за який група людей подолала відстань, відповідно до затвердженого маршруту.
У річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом вони вирушать у бігову подорож Європою. Один за одним члени команди долатимуть неймовірні відстані, незважаючи на час доби, погодні умови та інші перешкоди. За три етапи пробігу, який загалом триватиме 84 доби, команда розраховує подолати близько 18 тисяч кілометрів, відвідавши 42 столиці Європи. Щодня кожен з учасників долатиме по 20 кілометрів.
Докладніше про забіг – на сайті http://runforpeace.eu/
Попередня статтяАльона Шамотіна: «Телефон почав розриватися, ще коли була у секторі»
Наступна стаття«Дитяча легка атлетика ІААФ» підкорює столичних школярів