Сергій Бубка найближчим часом представить свою передвиборчу програму

306
Українець Сергій Бубка, який разом з британцем Себастьяном Коу є претендентом на посаду президента ІААФ, пообіцяв найближчим часом опублікувати свою передвиборчу програму.
 
Бубка днями побував на Тайвані, де був серед почесних гостей Нового Тайпейського марафону. Там він заявив, що одним з ключових моментів створення його майбутньої програми є детальний аналіз усіх аспектів легкої атлетики по усьому світу.
 
– Під час моїх зустрічей з представниками легкоатлетичної спільноти в усіх куточках планети я переконався, що ми маємо шукати нові і нові шляхи для залучення до Королеви спорту нової аудиторії, яка б могла і вболівати, і брати участь в наших спортивних заходах. І позастадіонні змагання, такі як марафони, підходять для цього просто ідеально, – сказав Сергій Бубка. – Вони виходять за межі легкої атлетики в традиційному розумінні. Я бачив, з яким захватом сприймає публіка змагання, які проходять не на стадіонах, а просто на вулицях міст, посеред архітектурних пам’яток. І таких стартів має бути в офіційних календарях якомога більше.
 
Нагадаємо, вибори нового президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій відбудуться у серпні цього року у Пекіні під час Конгресу ІААФ.
 
Підготовлено за матеріалами InsideTheGames
Попередня статтяСергій Гаврась приніс Україні друге «золото» в Торуні
Наступна статтяУкраїнці здобули ще дві нагороди на чемпіонаті Європи