Сергій Гаврась приніс Україні друге «золото» в Торуні

352
Перший день чемпіонату Європи-2015 у приміщенні серед ветеранів виявився вдалим для українців. Наші легкоатлети здобули у Польщі дві золоті нагороди.

Ми вже повідомляли, що у бігу на 3000 метрів серед 80-річних не було рівних Миколі Панасейко з Луганщини. А ще одну нагороду найвищого ґатунку виборов сумчанин Сергій Гаврась. У метанні спису (вікова категорія до 55 років) він на сорок сантиметрів показав результат кращий, аніж олімпійський чемпіон-80 латвієць Дайніс Кула, – 55.74.

У неофіційному командного заліку чемпіонату Європи збірна України після першого дня йде на 12-му місці, маючи у своєму активі дві золоті медалі. Поза конкуренцією у Торуні – німецькі атлети, які здобули вже 34 нагороди, з яких 15 – найвищого ґатунку.