Зі світу по нитці: замість літнього ЧЄ з легкої атлетики – ЧЄ з літніх видів спорту, квитки на Пекін-2015 та тріумф африканців у кросі

298
У Пекіні відбулася презентація квитків на чемпіонат світу-2015 з легкої атлетики та урочисто відкрився їх продаж.
 
У церемонії взяли участь Міністр Генеральної адміністрації спору Китаю та голова НОК країни Лю Пен, мер Пекіну Ван Аньшунь та президент ІААФ Ламін Діак.
 
Початкова фаза бронювання квитків уже завершилася, і відтепер на сайті http://ticketing.iaafbeijing2015.com/ відбувається їх он-лайн продаж. Організатори зробили акцент на доступній ціновій політиці, адже школярі зможуть потрапити на трибуни «Пташиного гнізда» усього за 10 юанів (близько 40 гривень).
 
Прогнозується, що чемпіонат світу-2015 з легкої атлетики, який стане найбільшою спортивною подією планети цього року, побачать 5 мільярдів телеглядачів у 202 країнах світу, а також близько півмільйона вболівальників безпосередньо на арені змагань. Призовий фонд чемпіонату складатиме понад сім мільйонів доларів США, а, за прогнозами фахівців, Пекін заробить на світовому форумі 80 мільйонів доларів.
 
***
 
У китайському місті Гуйян відбувся чемпіонат світу з кросу. Були розіграні 12 комплектів нагород і, слід зазначити, що золоті медалі дісталися виключно представникам Кенії та Ефіопії. Зокрема, у найпрестижніших видах програми – на дистанціях 12 км у чоловіків та 8 км у жінок – тріумфували кенійці, відповідно Кіпсанг Камворора (34.52) та Агнес Тіроп (26.01). Українці у цих змаганнях участі не брали.
 
***
 
У 2018-му році літнього чемпіонату Європи з легкої атлетики не буде! Замість нього вболівальники вперше в історії матимуть змогу споглядати за чемпіонатом Європи з літніх видів спорту. Він упродовж 12-ти днів пройде у липні та серпні у Глазго (Велика Британія) та Берліні (Німеччина). Перелік усіх видів спорту ще не складено, але вже точно відомо, що в рамках цього чемпіонату відбудуться змагання з легкої атлетики, велоспорту, греблі, водних видів спорту та триатлону. 
Попередня стаття2 квітня на XSPORT.ua – веб-конференція Дмитра Черницького
Наступна статтяУкраїну відвідали президенти Федерацій легкої атлетики Норвегії та Грузії