В Івано-Франківську відзначили Всесвітній легкоатлетичний день

234
В Івано-Франківську відбулася низка заходів, присвячених 20-му Всесвітньому легкоатлетичному дню.
 
В спортивному залі школи № 26 пройшли змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ». Школярі 3-4-х класів мали змогу позмагатись у різноманітних спортивних естафетах, в котрих  повинні були проявити силу та спритність, і при цьому необхідно було показати максимальний результат, адже змагання були командними.
 
Перед початком заходу до всіх учасників звернувся президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області, голова комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко, а також голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін.
 
Запальним танцем вихованці школи привітали всіх присутніх, і розпочалось найцікавіше. Всі юні чемпіони оббігали стійки, стрибали класики, намагались якнайшвидше подолати бар’єрну смугу перешкод, і у підсумку здобули наступні місця:
 
6 місце – команда “Орли”
5 місце – команда “Ураган”
4 місце – команда “Хижаки”
3 місце – команда “Євродіти”
2 місце – команда “Весельчата”
1 місце – команда “Пума”
 
Також на стадіоні “Юність” обласної ДЮСШ відбулися міські змагання серед учнів ЗОШ Івано-Франківська за програмою “Дитяча легка атлетика ІААФ”.
Учні 11-ти загальноосвітніх шкіл міста та сіл Івано-Франківської міської ради змагались між собою у наступних видах легкоатлетичної програми:
– Біг 60 м + стрибки в довжину (юнаки та дівчата);
– Біг 60 м + штовхання ядра (юнаки та дівчата);
– Естафета 4 х 50 м (юнаки та дівчата);
– Спортивна ходьба 1 000 м (юнаки та дівчата).
 
За підсумками змагань переможцями та призерами стали:
1 місце – ЗШ № 16
2 місце – ЗОШ № 10
3 місце – Угорницька ЗОШ
 
Однак, в цих змаганнях не було тих, хто залишився без нагород. Так, кожен учасник отримав сертифікат IAAF про участь в даному заході, також кожна школа-учасник одержала з рук голови відділення НОКУ в Івано-Франківської області Мирослава Карабіна олімпійську атрибутику та книги від Національного Олімпійського Комітету України. Слід зазначити, що учні з великим зацікавленням розглядали подарунки.
 
Всі переможці та призери отримали футболки, сувенірну атрибутику від IAAF, а також були нагороджені медалями, грамотами, цінними подарунками від федерації легкої атлетики Івано-Франківської області та комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
 
Фотозвіт про заходи дивіться за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяЛуцький стадіон «Авангард» незабаром зможе приймати легкоатлетів?
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Акредитація на юнацький чемпіонат світу-2015