До уваги ЗМІ! Акредитація на юнацький чемпіонат світу-2015

207
Фото (с)Валерій Білокрил
Триває акредитація на юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики, який 15-19 липня 2015 року прийматиме Калі (Колумбія).

 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба), на електронну пошту media@flau.org.ua або факсом (044) 220 20 85 (86).
 
Кінцеві терміни подачі заявок:
–        з проживанням в офіційному медіа-готелі – 13 червня 2015 р.;
–        без проживання в офіційному медіа-готелі – 23 червня 2015 р..
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
 
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
 
– гарантію того, що редакція оплатить журналісту/фотографу всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Пекіні під час чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.
 
Інформацію про всі актуальні акредитації ви завжди можете знайти у відповідному розділі на сайті ФЛАУ.