Десять нагород від ветеранів на чемпіонаті Європи

397
15-17 травня у м. Гросетто (Італія) відбувся чемпіонат Європи серед ветеранів з позастадіонних видів змагань. Українська команда, яка складалася з 14-х атлетів, здобула на ньому десять нагород: 3 золоті, 5 срібних та 3 бронзові.
 
На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Микола Панасейко з Луганщини (М80+, ходьба на 10 км), киянка Антоніна Тишко (W65, ходьба на 10 км) та Василь Карпович з Дніпропетровщини (М60, напівмарафон).
 
Срібні медалі в особистому заліку завоювали кияни Іван Пушкін (М80+, ходьба на 10 км) та Антоніна Тишко (W65, ходьба на 20 км), а в командному: жіноче тріо у ходьбі на 10 км (W40+) у складі Антоніни Тишко, ще однієї киянки Лариси Лебєдєвої та Надії Сухариної зі Львівщини; чоловіки (М60+) Василь Карпович, Микола Ярмилко (обидва – Дніпропетровська обл.) та Микола Саєнко з Херсонщини – у напівмарафоні та естафеті 3х2 км.
 
Нарешті, бронзові нагороди везуть з Італії у напівмарафоні Віктор Недибалюк (М55+, Київська обл.) та команда чоловіків у віковій категорії старші 75 років у ходьбі на 10 км Микола Панасейко, Іван Пушкін та Олександр Вольський (Київ).
 
Вітаємо українських атлетів з цими вагомими здобутками!
Попередня статтяГрафік повернення українських атлетів з Кубка Європи зі спортивної ходьби
Наступна статтяЛегкоатлетичний вік-енд. Найкращий результат в історії від Піскунова і перемога Проценка