Легкоатлетичний вік-енд. Найкращий результат в історії від Піскунова і перемога Проценка

331
Минулими вихідними українець Гліб Піскунов на змаганнях у Галле (Німеччина) встановив найкраще юнацьке досягнення в історії України з метання 5-кілограмового молота. Наш атлет змагався разом з юніорами і переміг з результатом 83,11 м, тим самим очоливши ще й юнацький світовий топ-лист сезону.

Ірина Новожилова була восьмою з метання молота (67,80 м).

***

Андрій Проценко 17 травня виграв міжнародний легкоатлетичний турнір у Монжероні. Перемогу зі стрибків у висоту йому принесли 2,25 м. Юрій Крімаренко був третім (2,22 м), Андрій Ковальов посів четверту сходинку (2,18 м).

Українка Анна Єрмакова виступала в секторі для стрибків у довжину і з результатом 6,13 м посіла друге місце.

***

17 травня на змаганнях у Пліцгаузені Олена Яновська фінішувала другою з бігу на 150 м (17,89 с). Олена Колесниченко завершила дистанцію 300 м з бар’єрами четвертою у своєму забігу (42,2 с).

***

15-16 травня багатоборці змагалися у Флоренції. Василь Іваницький, набравши за сумою десяти видів 7465 очок, посів сьому сходинку.

***

Минулого вік-енду атлети також змагалися на Кубку Європи зі спортивної ходьби, етапах «Діамантової ліги» в Досі і Шанхаї, чемпіонаті Європи з позастадіонних видів серед ветеранів. Про всі ці змагання ви можете прочитати в новинах на сайті ФЛАУ.

Крім того атлетами було показано ще ряд найкращих результатів сезону в світі. Топ-листи, зокрема, очолили американець Дедрік Д’юк з бігу на 200 метрів (19,99 с), кенієць Пауль Тануі з бігу на 10000 метрів (27.08,21 хв), естонець Майцел Уібо з десятиборства (8326 очок); американка Шеймі Літтл з бігу на 400 метрів з бар’єрами (54,68 с), австралійка Елеонор Паттерсон і Джінелль Шепер з Сент-Люсії зі стрибків у висоту (1,96 м).