Анастасія Мохнюк встановила особистий рекорд у Гьотцісі

297
Найкращі результати сезону в світі, повернення Джессіки Енніс-Гілл, виступ Дафне Шипперс… Усім цим запам’ятався 41-й міжнародний турнір багатоборців Hypo Meeting у Гьотцісі.

Єдиною українкою, яка брала участь у змаганнях цього року, стала Анастасія Мохнюк. Після першого дня змагань українка йшла восьмою. Добре вона почала й другий день, стрибнувши в довжину на 6,54 м. Кілька позицій у неї вкрало метання списа — 36,18 м. Заключні 800 метрів Анастасія подолала за 2.16,55 хв, за сумою семи видів набрала рекордні для себе 6331 очко і посіла 12-те місце.

З найкращим результатом сезону в світі (6808 очок) перемогла Бріанне Тісен-Ітон з Канади. Німкеня Каролін Шефер друга (6547). третя сходинка у голландки Надіне Броерсен (6531). Олімпійська чемпіонка Джессіка Енніс-Гілл, яка повернулася до змагань після народження дитини, з сумою 6520 очок стала четвертою. Голландка Дафне Шипперс після шести видів програми припинила змагання.

Змагання десятиборців з найкращим результатом сезону в світі виграв німець Кай Казмірек (8462).
​Фото: офіційна сторінка турніру Hypo Meeting у Facebook