Діти стали господарями столичного Палацу Спорту

278
1 червня у київському Палаці Спорту стартував соціально-спортивний проект «Спортивні канікули», який триватиме на головній критій арені країни впродовж усього літа.
 
У День захисту дітей столичні школярі стали повноправними господарями Палацу. До їхньої уваги були майстер-класи вело-екстремалів, баскетбольні конкурси, а також головна частина свята – змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ». В них взяли участь 10 команд: київських середніх шкіл №№ 130, 185, 192, 110, 198, 218, 165, 202, 308, а також, поза конкурсом, вихованці столичного баскетбольного клубу «Авангард».
 
Під керівництвом сертифікованого тренера програми Ліани Копилової, понад сотня дітей змагалися у різноманітних конкурсах у два етапи. Переможці першого, якими виявилися учні шкіл №№ 185, 218 та 308, вийшли до фіналу, де впевнену конкуренцію здобули представники школи №185.
 
За словами директора київського Палацу Спорту Андрія Комарова, подібні заходи будуть тривати на цій арені усі літні канікули. Серед школярів-учасників свята було проведене анкетування, метою якого було дізнатися, як часто і коли саме дітям зручно приходити до Палацу. За його результатами керівництво арени визначиться з подальшим розкладом спортивних заходів проекту «Спортивні канікули».
 
Фото-звіт з заходу дивіться ТУТ.
Попередня статтяСергій Бубка опікуватиметься в МОК антуражем спортсменів
Наступна статтяПішла з життя Людмила Сергієнко…