Спринтери правлять бал!

231
У Чебоксарах (Росія) завершився командний чемпіонат Європи-2015. Виграли його господарі змагань, а українці у компанії 12-ти найсильніших збірних континенту посіли 7-е місце. Залишили Суперлігу норвежці, шведи та фіни.

У другий день змагань нас знову порадували спринтери. Харків’янка Наталія Погребняк після другого місця напередодні на стометрівці та перемоги у складі естафети 4х100 м, тріумфувала на дистанції 200 м, причому з особистим рекордом – 22,76 секунди. На цій же дистанції у чоловіків не було рівних Сергію Смелику (Київ/Луганська обл.) – 20,45. Це – найкращий результат Сергія у цьому сезоні.
Третє місце, незважаючи, що бігли у слабкішому забігу, посів квартет дівчат в естафеті 4х400 м – Вікторія Ткачук та Аліна Логвіненко з Донеччини, Ольга Бібік (Київ/Чернігівська обл.) і киянка Ольга Земляк – 3.29,79.

Окрім цих атлетів відзначимо Станіслава Маслова з Київщини, який встановив особистий рекорд у бігу на 800 метрів (1.46,85) і посів п’яте місце, киянку Ірину Геращенко – вона повторила свій рекорд у стрибках у висоту (1.94), і також стала п’ятою. Показали у Чебоксарах свої найкращі результати у сезоні Іван Єрьомін з Дніпропетровщини у стрибках з жердиною (5.30, 7-е місце) та харків’янка Вікторія Погорєльска у бігу на 5000 метрів (15.57,75, 5-е місце).

Флеш-інтерв’ю з українцями, які змагалися у другий день чемпіонату, дивіться ТУТ.