Склад збірної України на чемпіонат світу-2015 серед ветеранів

22
Виконком ФЛАУ 23 червня затвердив склад збірної України, яка візьме участь 4-16 серпня в Ліоні (Франція) в чемпіонаті світу-2015 серед ветеранів.
 
У Франції нашу команду представлятимуть 39 атлетів – 31 чоловік і 8 жінок.
 
ЧОЛОВІКИ
 Шлінчак Віктор
 марафон, 10000 м
 35
 м. Київ
 Вострухін Юрій
 200м, 400 м
 40
 Запорізька обл.
 Добриднєв Володимир
 100 м з/б, потрійний
 45
 Дніпропетровська обл.
 Коротченко Олег
 висота
 45
 м. Київ
 Рудой Ігор
 200 м, 400 м
 50
 Харківська обл.
 Музалевський Олександр
 800 м, напівмарафон, крос 8 км
 50
 Хмельницька обл.
 Крамар Олег
 висота
 50
 Одеська обл.
 Данилевич Віктор
 довжина
 50
 Херсонська обл.
 Кушнарьов Олександр
 метальне п’ятиборство, потрійний,      десятиборство
 50
 Дніпропетровська обл.
 Будник Едуард
 спис
 50
 м. Київ
 Белим Олександр
 800 м, 1500 м
 55
 Запорізька обл.
 Іваниш Дмитро
 10000 м
 55
 Закарпатська обл.
 Єгоров Максим
 висота, потрійний
 55
 Запорізька обл.
 Гаврас Сергій
 Спис
 55
 Сумська обл.
 Багрін Володимир
 100 м, 200 м
 60
 Запорізька обл.
 Ложечніков Олександр
 100 м
 60
 м. Київ
 Лисенко Олександр
 800 м, 1500 м, 2000 м з/п
 60
 Київська обл.
 Ярмілко Микола
 10000 м, крос 8 км, напівмарафон
 60
 Дніпропетровська обл.
 Казанін Віктор
 напівмарафон
 60
 м. Київ
 Власов Анатолій
 метальне п’ятиборство, диск
 60
 Чернівецька обл.
 Соловйов Віктор
 800 м, 1500 м
 65
 Харківська обл.
 Мітєєв Георгій
 марафон, 10000 м
 65
 Одеська обл.
 Чернятович Володимир
 потрійний
 65
 Дніпропетровська обл.
 Шукевич Юрій
 потрійний
 65
 м. Київ
 Лебедєв Дмитро
 марафон
 70
 м. Київ
 Родіонов Володимир
 марафон
 70
 Донецька обл.
 Мельницький Сергій
 молот, вага
 70
 Чернівецька обл.
 Вольский Олександр
 ходьба 20 км, ходьба 5000 м, марафон
 75
 м. Київ
 Горват Томаш
 вага, диск
 75
 Закарпатська обл.
 Панасейко Микола
 ходьба 10 км, ходьба 5000 м, ходьба 20 км, напівмарафон
 80
 Луганська обл.
 Пушкін Іван
 ходьба 10 км, ходьба 20 км, ходьба 5000 м
 85
 м. Київ
 
 
ЖІНКИ

 Сухарина Надія
 10 км, ходьба 20 км
 40
 Львівська обл.
 Сорокіна Наталія
 довжина
 40
 Вінницька обл.
 Крепкіна Валентина
 потрійний, довжина, жердина
 45
 м. Київ
 Росецька Наталія
 метальне п’ятиборство
 45
 м. Київ
 Козлова Галина
 ходьба 10 км
 55
 Донецька обл.
 Глушко Любов
 ходьба 10 км
 60
 м. Київ
 Зозуля Ірина
 метальне п’ятиборство, диск, ядро
 60
 м. Київ
 Алексєєва Люся
 800 м, ходьба 10 км, ходьба 5000 м
 75
 Донецька обл.
 
ОСОБИ, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬ:
Тимченко Фідель – керівник делегації
Єгорова Емілія
Ковальова Лариса
Данилевич Тетяна
Музалевська Тетяна
Сидорик Юрій
Крамар Олег
Коротченко Ілля
Кушнарьова Тетяна
Кушнарьова Ксенія
Кушнарьова Світлана