Склад збірної України на чемпіонат Європи-2015 серед молоді

7
Виконком ФЛАУ 23 червня затвердив склад збірної України, яка 9-12 липня у м. Таллінн (Естонія) візьме участь у чемпіонаті Європи-2015 серед молоді.
 
Українська делегація складатиметься з 42 атлетів (17 чоловіків та 25 жінок) і 19 офіційних осіб.
 
ЧОЛОВІКИ
 Кравцов Роман
 100 м
 Запорізька обл.
 Супрун Володимир
 100 м, 200 м
 Сумська обл.
 Поздняков Олексій
 400 м, 4х400 м
 Чернігівська/Сумська обл.
 Нижник Микола
 5000 м
 м. Київ
 Гречковський Андрій
 ходьба 20 км
 Київська обл.
 Лобченко Владислав
 ходьба 20 км
 Київська обл.
 Даниленко Данило
 400 м з/б, 4х400 м
 Донецька/Черкаська обл.
 Лябін Максим
 400 м з/б, 4х400 м
 Одеська обл.
 Мацкевич Олексій
 400 м з/б, 4х400 м
 Львівська обл.
 Колесник Артур
 висота
 Миколаївська обл.
 Лонський Віктор
 висота
 Житомирська обл.
 Крук Сергій
 довжина
 Тернопільська обл.
 Никифоров Сергій
 довжина
 Київська обл.
 Станчев Андрій
 потрійний
 м. Київ
 Полешко Артем
 молот
 Київська обл./АР Крим
 Регеда Сергій
 молот
 Київська обл.
 Богдан Максим
 спис
 Волинська обл.
 
 
ЖІНКИ
 Климюк Катерина
 400 м, 4х400 м
 Рівненська обл.
 Прищепа Наталія
 1500 м
 Рівненська обл.
 Сидорська Олена
 800 м, 4х400 м
 Донецька обл.
 Ткачук Анастасія
 800 м, 4х400 м
 Запорізька/Івано-Франківська обл.
 Калюжна Вікторія
 5000 м
 Хмельницька/Дніпропетровська обл.
 Солтан Наталія
 5000 м
 Тернопільська/Івано-Франківська обл.
 Мирончук Валентина
 ходьба 20 км
 Волинська обл.
 Оляновська Людмила
 ходьба 20 км
 Київська обл.
 Должкова Юлія
 100 м з/б
 Дніпропетровська обл./м. Київ
 Колесніченко Олена
 400 м з/б, 4х400 м
 Рівненська/Вінницька обл.
 Лебідь Анастасія
 400 м з/б, 4х400 м
 Дніпропетровська обл.
 Ткачук Вікторія
 400 м з/б, 4х400 м
 Донецька обл.
 Геращенко Ірина
 висота
 м. Київ
 Чумаченко Юлія
 висота
 Миколаївська обл.
 Килипко Марина
 жердина
 Харківська обл.
 Бех Марина
 довжина
 Хмельницька обл.
 Кириченко Ілона
 довжина
 Черкаська обл.
 Красуцька Анна
 потрійний
 Чернігівська/Сумська обл.
 Пташкіна Тетяна
 потрійний
 Луганська обл./м. Київ
 Никита Катерина
 диск
 Харківська обл.
 Климець Ірина
 молот
 Волинська обл.
 Шамотіна Альона
 молот
 Дніпропетровська обл.
 Дерун Катерина
 спис
 м. Київ
 Фетіскіна Тетяна
 спис
 Тернопільська обл.
 Марусенко Світлана
 ядро
 Черкаська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Тиртишник В’ячеслав
 в.о. держтренера, головний тренер зі стрибків
 Ромащук Христина 
 начальник команди
 Ольховнікова Ірина
 головний тренер зі спринту
 Голуб Олена
 тренер
 Горбаченко Юрій
 тренер
 Ліщук Володимир
 тренер
 Пустовойт Ірина
 тренер
 Римко Віктор
 тренер
 Рурак Костянтин
 тренер
 Соломін Анатолій
 тренер
 Сухоносов Сергій
 тренер
 Чередниченко Валерій
 старший тренер
 Чумак Анатолій
 тренер
 Гурневич Микола
 тренер
 Мазур Євген
 старший тренер
 Боярська Наталія
 лікар
 Мінченко Максим
 масажист
 Подакін Віталій
 масажист
 Бабакова Інга
 керівник делегації