Надія Боровська та Іван Лосєв – переможці «Луцької десятки-2015»

408
28 червня до Луцька завітали спортсмени з різних областей України та Республіки Білорусь, аби взяти участь у Х міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби «Луцька десятка», які мають статус першого етапу Кубку України з цієї легкоатлетичної дисципліни.
 
Чоловіки, жінки та юніори долали дистанцію у 10 кілометрів, а юніорки – 5 кілометрів, повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міськради.
 
Серед жінок у змаганнях зі спортивної ходьби перемогу здобула волинянка Надія Боровська. Її час – 44 хвилини 19 секунд. Перемогу серед чоловіків у «Луцькій десятці» здобув Іван Лосєв з результатом у 39 хвилин 22 секунд. Варто зазначити, що він встановив новий рекорд області. Попередній протримався 20 років. Іван Лосєв є вихованцем Волинської обласної вищої школи спортивної майстерності та навчається в Академії рекреаційних технологій і права.
 
Також під час заходу, у рамках Олімпійського дня бігу, відбулися й змагання з бігу на різні дистанції, участь у яких взяли любителі легкої атлетики різних вікових категорій та люди з особливими потребами.
Попередня статтяЮлія Чумаченко та Юрій Крімаренко виграли Меморіал Лонського
Наступна статтяЄвген Малик та Лариса Лабарткава виграли чемпіонат України з 48-годинного бігу