Юлія Чумаченко та Юрій Крімаренко виграли Меморіал Лонського

369
Свято краси, мистецтва та спорту знову відбулось у Бердичеві. Під час відзначення Дня міста Бердичева, Дня молоді, Дня Конституції України та Днів Польської культури у Бердичеві відбувся Меморіал Віталія Лонського зі стрибків у висоту.
 
Цього року, як і минулого змагання мали статус Фіналу Кубку України зі стрибків у висоту. Щоб взяти участь у турнірі, до Житомирщини прибули найкращі висотники України, а також атлети з Грузії та Італії – Валентина Ляшенко, яка зараз мешкає у Тбілісі, та колишній бердичівлянин, а нині житель Салерно Євген Терентьєв.
У ранковій програмі відбулись змагання серед юнаків та дівчат. Серед дівчат перемогу з результатом 177 см здобула Олена Жмур з Вінницької області. А друге місце з результатом 170 см поділили бердичівські спортсменки, вихованки Олександра Михальченко – Ірина та Карина Миронюк. Серед юнаків перемогу здобув з результатом 2.00 здобув Антон Мокряк з Кіровограду.
У змаганнях жінок поміж одинадцяти учасниць з результатом 189 см третє місце здобула рекордсменка турніру, Оксана Окунєва з Миколаєва. Друге місце з результатом 192 см здобула представниця Грузії – Валентина Ляшенко, а переможницею цьогорічного турніру, також з результатом 1.92 стала Юлія Чумаченко з Миколаєва.

У змаганнях чоловіків брало участь 20 атлетів. Третє місце з результатом 225 см здобув Андрій Ковальов з Херсону. Друге місце з результатом 225 см здобув Дмитро Яковенко з Кіровограду. А перше місце, другий рік поспіль здобув бердичівлянин, майстер спорту міжнародного класу Юрій Крімаренко – 2.28.

 
За підсумками змагань було названо володарів Кубку України зі стрибків у висоту. Ними стали Юлія Чумаченко та Дмитро Яковенко.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
За матеріалами «РІО Бердичів»
Попередня статтяБогдан Бондаренко — про віру в себе, виступ у Баку, світовий рекорд і ще багато цікавого
Наступна статтяНадія Боровська та Іван Лосєв – переможці «Луцької десятки-2015»