До уваги спортсменів-інструкторів і тренерів штатної збірної України!

249

У зв‘язку з віднесенням банку «Радикал» до категорії неплатоспроможних і як наслідок переоформленням виплат по зарплаті спортсменів-інструкторів і тренерського складу штатної збірної команди України з легкої атлетики на відділення «Ощадбанку», просимо Вас заповнити в одному екземплярі опитувальний лист (на двох сторінках) і заявку на відкриття рахунку.

 

Опитувальні листи ви можете завантажити за наступними посиланнями:

Окрім цих документів вам також необхідно зібрати копії ідентифікаційного коду й усіх заповнених сторінок громадянського паспорту. На усіх копіях необхідно написати синьою ручкою «копія вірна» та поставити особистий підпис. Весь пакет документів прохання вислати поштою або принести особисто за адресою:
01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42, кімната № 811
Козирева Тамара Семенівна
Телефон/факс: +38 (044) 289-01-04.
Особливо звертаємо вашу увагу на те, що надпис «Копія вірна» й особистий підпис на копіях ід. коду та сторінок паспорту необхідно робити виключно СИНЬОЮ РУЧКОЮ. Якщо на одній сторінці (наприклад, формату А4) у вас зроблені копії двох сторінок паспорту, то надпис «Копія вірна» й особистий підпис необхідно зробити НА КОПІЇ КОЖНОЇ СТОРІНКИ ПАСПОРТУ. Документи необхідно ВИКЛЮЧНО надсилати поштою або заносити за вище вказаною адресою. Електронною поштою пакет документів НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ.
Попередня статтяПовернення команд з юнацького чемпіонату світу і юніорського чемпіонату Європи
Наступна статтяЕскільстуна-2015: постскриптум