Пекінські нормативи для Ревенка та Плотіциної

227
У Києві на НСК «Олімпійський» відбувся фінал Кубку України з бігових та стрибкових видів. За його підсумками володарем національного Кубку за цими напрямками стала команда Київської області. Друге місце – у Києва, третє – у Дніпротеровщини.
 
Проте, окрім заліку для своїх областей, атлети також боролися за путівки на чемпіонат світу, який 22-30 серпня прийматиме Пекін. І двом атлетам вдалося у цей день виконати пекінський норматив. Владислав Ревенко з Київщини у стрибках з жердиною з другої спроби взявши 5.20, 5.40 та 5.60, заповітні 5 метрів 65 сантиметрів подолав з першого разу. Він – переможець змагань і володар нормативу на чемпіонат світу.
 
Також нормативний результат показала переможниця змагань з бігу на 100 м з бар’єрами Анна Плотіцина (на фото), яка представляє Київську та Полтавську області. 13,00 секунди – це норматив “копійка в копійку”.
 
Олеся Повх з Запоріжжя була найшвидшою у змаганнях з бігу на 100 та 200 метрів (11,49 та 23,93 відповідно). Проте до нормативу не дотягнула. Нагадаємо, до путівки до Пекіну на стометрівці (11,33) її цьогорічний результат не дотягує одну соту секунди.
 
У чотирьох сотих від нормативу зараз перебуває Наталія Пигида з Київщини (місяць тому у Марселі пробігла 400 метрів за 52,04). На НСК «Олімпійський» переможний час золотої медалістки чемпіонату Європи-2015 у приміщенні – 52,58.
 
Усі результату фіналу Кубку України з бігових та стрибкових видів дивіться за ЦИМ посиланням.
 
Вирішальний етап відбору до збірної України для участі у чемпіонаті світу-2015 відбудеться 30 липня – 1 серпня у Кіровограді на чемпіонаті України. Проте, за умовами ІААФ, як нормативні до Пекіну будуть враховуватися результати, показані атлетами до 10 серпня.
Попередня статтяТетяна Петлюк: «Це ще не боротьба за медалі, а просто – пригадати, як воно варитися у цій каші»
Наступна статтяПереможний дубль зі стрибків у довжину і новий рекорд Анастасії Ткачук