Відео та пряма відеотрансляція чемпіонату України-2015

236
30 липня – 1 серпня у м. Кіровоград на стадіоні «Зірка» відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики, який є останнім етапом відбору на чемпіонат світу (22-30 серпня, Пекін, Китай).
 
Для тих уболівальників, фахівців та представників ЗМІ, які не зможуть побувати на стадіоні «Зірка», Федерація легкої атлетики повідомляє про те, що на каналі ФЛАУ у Youtube буде вестися у повному обсязі пряма трансляція змагань!
 
За посиланням https://www.youtube.com/user/UkrainianAthletics ви вже зараз можете знайти п’ять відеоканалів (по кількості сесій), які будуть активуватися перед початком змагань. Представники ЗМІ можуть брати з них «код для вставки» та вставляти на свої інтернет-ресурси. Також за декілька годин після завершення кожної сесії за цим самим посиланням автоматично буде з’являтися запис змагань, який можна буде закачати.
 
Увага!Представникам телеканалів ми маємо змогу надати доступ до нашого ефірного серверу для запису чистого сигналу трансляції у прямому ефірі у високій якості (720 р) з метою подальшого використання відео у випусках новин. Якщо ви маєте бажання отримувати відео саме таким чином, надішліть листа на електронну адресу odanylenko@flau.org.ua .
Попередня статтяЛегкоатлетка принесла Україні першу медаль Європейського юнацького олімпійського фестивалю
Наступна статтяДмитро Нікітін – переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю