Обираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України липня!

196
Федерація легкої атлетики України оголошує про початок голосування по визначенню найкращих легкоатлета і легкоатлетки України липня 2015-го року.
 
Голосування проводиться серед трьох груп: експертна група (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків будуть враховуватися як третина усіх голосів. Представники ЗМІ, які не отримали на свою електронну пошту анкети для голосування, можуть отримати їх, якщо надішлють повідомлення про своє бажання на електронну адресу  odanylenko@flau.org.ua
 
Вболівальники можуть проголосувати у мережі Facebook на сторінках ФЛАУ та групи «Легка атлетика України» за наступними посиланнями:
 
 
 
Представляємо номінантів (в алфавітному порядку):
 
Атлет липня 2015
·         Віталій Бутрим: рекорд України у бігу на 400 метрів – 45,01 на міжнародних змаганнях в Алмати (Казахстан).
·         Олексій Касьянов: 2-е місце на Кубку Європи з багатоборств (8105 очок) в Анесі (Франція).
·         Гліб Піскунов: золота нагорода на юнацькому чемпіонаті світу у метанні молота (Калі, Колумбія) з юнацьким найвищим досягненням України та рекордом юнацьких чемпіонатів світу – 84 м 91 см.
 
Атлетка липня 2015
·         Вікторія Калюжна: бронзова нагорода на молодіжному чемпіонаті Європи (Таллінн, Естонія) у бігу на 5000 метрів з молодіжним найвищим досягненням України – 15.38,38.
·         Наталія Погребняк: п’ятий результат в історії серед українок у бігу на 100 метрів під час чемпіонату України у Кіровограді (11,09); виконання нормативу IAAF на двох дистанціях – 100 м та 200 м – з особистими рекордами (11,09 та 22,75 відповідно).
·         Аліна Фьодорова: перемога на Кубку Європи з багатоборств (6278 очок) в Анесі (Франція).
 
Голосування триває до 24-00 середи, 12 серпня.