Представники ФЛАУ проінспектували у Луцьку реконструкцію стадіону «Авангард»

191
Уже у вересні на луцькому стадіоні «Авангард» планують провести перші легкоатлетичні змагання, а наразі там тривають ремонтні роботи.
Ще на початку літа відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Федерацією легкої атлетики України та Фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Наслідком підписання такої угоди має стати повноцінна реконструкція стадіону «Авангард» та здобуття сертифікату другої категорії міжнародного класу, що дозволить організовувати змагання європейського та світового рівня.

Ремонтні роботи тривають. На доріжки навколо футбольного поля уже нанесли перший шар покриття, ретельно готуються до встановлення обладнання, яке передадуть з Києва: ями для вертикальних стрибків, колодки, бар’єри та інший необхідний інвентар.

Аби подивитись, як тривають роботи, й перевірити, чи готовий стадіон до влаштування обладнання, до Луцька завітали генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Михайло Медведь та національний вимірювач, єдиний спеціаліст в Україні, який перевіряє правильність будування легкоатлетичних арен, Іоланта Хропач.

«Найголовніше – правильно зробити розмітку для усіх бігових доріжок і секторів, а після цього провести міжнародну сертифікацію, це дасть можливість вносити отримані на цьому стадіоні результати у міжнародну статистику», – зауважила Іоланта Хропач.

 
 
Михайло Медведь зазначає, що приємно здивований, що розвитком спорту зацікавились у Луцьку, адже багато років в Україні на цю справу фактично не виділялося коштів.

«Я вже не вперше на цьому стадіоні, приїздив знайомитися з інфраструктурою навесні. Зараз помітно, що відбуваються роботи. Я дійсно радий, що спільними зусиллями Фонду, Федерації та небайдужих людей ми зможемо відродити легку атлетику. Наразі готуємо до відправки обладнання, без якого неможливо проводити ні тренування, ні змагання», – зазначив Михайло Медведь.

 
Голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк постійно відстежує процес проведення ремонтних робіт.

«Реконструкція «Авангарду», який отримає сертифікат другої категорії міжнародного класу, дасть нам можливість організовувати міжнародні змагання, фіксувати рекорди України. Усе це – перспективна справа для міста. Аналогів таких спорткомплексів в Україні немає, стадіон у Кіровограді має умовно другу категорію, а на стадіоні «Олімпійський» немає метального сектору. Взагалі, спорт – пріоритетний напрям у діяльності Фонду. До прикладу, ми облаштовуємо футбольні поля у школах, майданчики для занять спортом, аби діти та молодь розуміли, що вони можуть піти пограти у футбол, потренуватися, а не займатись непотрібними речами», – зазначив Олександр Товстенюк.

 
 
Варто зауважити, що для того, аби стадіон «Авангард» отримав сертифікат відповідної категорії, у місті має бути облаштована ще одна арена, спеціально для тренувань. Тому наразі триває і реконструкція спорткомплексу СНУ, повідомляє видання «Волинські новини».
 
 
Попередня статтяОбираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України липня!
Наступна статтяСвітовому рекорду Інесси Кравець виповнюється 20 років