«Дитяча легка атлетика ІААФ» пройшла на міському озері Івано-Франківська

268
На вихідних в Івано-Франківську на міському озері проходив спортивно-мистецький дитячий фестиваль «Веселе літо». Окрім різноманітних цікавих конкурсів та розваг, всі охочі в неділю мали можливість взяти участь в спортивних естафетах за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».
 
Спеціальне обладнання для змагань надала федерація легкої атлетики Івано-Франківської області. Діти мали нагоду спробувати власні сили в естафетах з кільцями, в бар’єрному бігу, метаннях спису та м’яча, «класиках».
 
У шести видах легкоатлетичних естафет визначались індивідуальні переможці та призери. Так, Микола Дехтяр переміг в метанні м’яча, метанні спису та бар’єрному бігу, Вікторія Дем’яник – в «класиках» та бігу з бар’єрами, а Василь Миронюк – в естафеті з кільцями.
 
Після змагань всіх переможців та призерів нагороджували заслуженими грамотами, медалями та подарунками. Нагородження проводив президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, котрий зазначив, що подібні змагання дають нагоду дітям вперше спробувати себе в надзвичайно простих легкоатлетичних вправах. У подібних змаганнях тренери мають нагоду розгледіти майбутніх чемпіонів, а тому подібні заходи необхідно проводити якомога частіше.
 
 
 
Попередня стаття11 серпня Ігор Гоцул буде гостем радіо «Промінь»
Наступна стаття30 років легендарному стрибку Рудольфа Поварніцина