Костянтин Рурак. Про бойовий настрій Анастасії Ткачук і естафети

341

Журналіст сайту XSPORT у Пекіні поспілкувався з одним з найуспішніших українських тренерів сьогодення Костянтином Рураком.
 
Про Анастасію Ткачук (800 м). Настя цього року себе проявила. Я не тисну на неї — усі поставлені на сезон завдання вона вирішила. Але судячи з її характеру, який зараз проявляється, вона може багато чим здивувати. Настя налаштована бігти швидко з першого кола, ми не будемо розмінюватися на 2.04-2.05. Згідно з заявкою на 800 метрів, у неї 24-й результат. Тобто бігти потрібно дуже швидко, і всі забіги в цьому сезоні ми так і проводили. Тому настрій бойовий.
 
Про естафети. Естафета — це завжди лотерея. У дівчат вона своя: вони зараз треті у рейтингу. Головне, щоб пройшли емоційні моменти і вони заспокоїлися. В принципі, у них усе має бути добре. А щодо хлопців… Від них не так багато чекають, і на цьому фоні може вийти цікавий результат. У них змінилося дві людини у складі, команду омолодили. Вони розуміють, що для виходу у фінал потрібно бігти швидше рекорду України — 38,53 секунд. Іншого варіанту немає.
Попередня статтяСтань частиною чемпіонату світу і виграй запрошення на IAAF Gala!
Наступна статтяАнна Рижикова — про потрапляння у команду й амбіції на чемпіонаті світу