Анна Рижикова — про потрапляння у команду й амбіції на чемпіонаті світу

240

Журналіст сайту XSPORT у Пекіні поспілкувався з однією з фіналісткою чемпіонату світу-2013 з бігу на 400 метрів з бар’єрами Анною Рижиковою.
 
Про потрапляння до команди. Дуже рада, що з’явився шанс потрапити до команди за добором. Цього сезону травма збила тренувальний графік, підготовка була швидкою, короткою і на чемпіонаті України була невдача. Однак на змаганнях у Литві я пробігла за 56,24, лише у чотирьох сотих від нормативу.
 
Мені відразу тренер збірної В’ячеслав Тиртишник сказав боротися до останнього: «Ти спортсмен високого рівня і не повинна так просто здаватися». Я чекала відповіді, їду чи ні, тому постійно готувалася і не розслаблялася.
 
Про амбіції на чемпіонаті світу. Коли приїжджаєш, виконавши норматив, і перебуваєш на більш високому місці у рейтингу, хочеться боротися за медалі. У мене навряд буде такий шанс, але я не здаватимуся. Що буде — те буде моїм.
 
Про результат, який потенційно може вивести у фінал. Однозначно з 55 секунд. Думаю, 54,80 буде достатньо для фіналу. Хоча дівчата цього року поставили планку дуже високо. Але це чемпіонат світу і статися може все. Спорт — це завжди цікаво і непередбачувано, як лотерея.
 
Весь текст інтерв’ю читайте на сайті XSPORT.
Попередня статтяКостянтин Рурак. Про бойовий настрій Анастасії Ткачук і естафети
Наступна статтяПекін-2015: за кого вболіваємо 22 серпня