Анна Ярощук-Рижикова: «Жаль, що сезон завершується»

312
Анна Ярощук-Рижикова після забігу, у півфіналі на 400-метрівці з бар’єрами ще раз покращила свій найкращий результат сезону. На жаль, часу 55,16 не вистачило для виходу у фінал – підсумкове 9-е місце.
 
– Після першого кола ви казали, що вам байдуже, з яким результатом бігти. Хоча байдуже, але зараз ви пробігли зі своїм найкращим результатом у сезоні.
 
– Це приємно, я на це і налаштовувалася перед забігом. Їхала сюди з таким настроєм, що буду боротися з першого сантиметру дистанції до останнього. Ну так і вийшло. Мабуть, не вистачило стартів у сезоні. Бо я за великим рахунком тільки нещодавно почала бігати після травми, і трошки не вистачило впевненості. Зараз відчуваю, що сили дійсно маю. Жаль, що сезон завершується.
 
– Зараз як почуваєте себе?
 
– Я дуже хвилювалася, що не зможу відновитися після травми за такий короткий термін, але зараз почуваю себе добре. Це була маленька перевірка, чи можу я працювати в повну силу.
 
– 55,16 – можна казати, що ви реалізували себе?
 
– Мабуть, ще запас є. Є якісь помилки. Тому що коли сезон довгий, то з кожним стартом ми аналізуємо з тренером якісь помилки, відробляємо в тренуваннях. Зараз такого шансу не було. Зараз будемо аналізувати, робити якісь висновки. Я думаю, що 55,16, як на теперішній час, для мене це гарний результат, але на майбутнє я сподіваюся бігти значно швидше. Тому що з таким часом, нажаль, в фінал чемпіонату світу не виходять.
 
– Якби було більше практики – по іншому все було б?
 
– Так, вважаю, по іншому. Тому що я такий спортсмен – з кожним разом трохи добавляю, кожен наступний бій мені легше дається. Я зараз краще себе почувала, ніж в забігу.
 
– Які враження від перебування у Пекіні?
 
– Здивувало відчуття, немов я знаходжуся вдома. Інша частина світу, але тут так спокійно. І зараз дуже відчувається підтримка в команді. Такого ніколи не було. Всі стоять стіною один за одного, дивляться виступи один одного на стадіоні або, якщо не можуть поїхати, то по телевізору. Питають – як почуваєш себе, як біглося. Це дуже приємно. Я вважаю, що ми нарешті стали командою. І я сподіваюся, що на цьому чемпіонаті світу у нас виростуть результати і все буде якнайкраще.