Наталія Лупу: «Хочу від цього чемпіонату світу отримати задоволення!»

254
У забігах на 800 метрів серед жінок брали участь три українки, і двом з них – Наталії Лупу та Ользі Ляховій вдалося вийти до півфіналу. Лише Анастасії Ткачук не підкорилася доріжка «Пташиного гнізда» – 2.01,07.
 
Наталія Лупу, як потім з’ясувалося, бігла у найшвидшому забігу. Вона фінішувала четвертою, але у зведеній таблиці усіх забігів її час також четвертий – 1.59,62. Це – найкращий результат сезону для Наталії.
 
– Результатом я задоволена, але краще б я увійшла до трійки, напряму вийшла б до півфіналу, і не переживала, поки відбудуться усі забіги. З ранку мені завжди важкувато бігти, тому мені довелося прикласти чимало зусиль, щоб показати такі секунди. Наступне коло відбудеться вже у вечорі, і я сподіваюся, що зможу пробігти набагато краще. Форма зараз дуже гарна, готовність, бойове налаштування – такого стану перед стартом в мене не було вже давно. Морально я також готова дуже сильно. Я хочу від цього чемпіонату світу отримати задоволення і принести своїй сімї, своєму тренеру радість від виступу.
 
– Ви контролювали ситуацію, коли вас на останніх метрах наздогнала Кастер Семеня і відтіснила з третього місця?
 
– Ніби контролювала, але я не можу сказати, могла я ще додати, чи ні. Принаймні, я побачила, що дівчата далеко втікли, і здавалося, що позаду нікого близько не має. Обертатися під час забігу – не в моїх правилах. Можна було хоча б утримати, але я останні пять метрів трошки розслабилися. Це моя провина, що я стала у забігу четвертою. Не очікувала, що мене наздоженуть. І коли я побачила боковим зором Семеню, я намагалася додати, але вона вже набігала, а я розслабилася, і на те, щоб включитися, не вистачило часу.