Ольга Ляхова: «Шпаринку, щоб прорватися уперед, знайшла лише перед самим фінішем»

300
Забіг Ольги Ляхової на 800-метрівці хочеться переглядати знову і знову. Тривалий час вона трималася усередині групи, тоді як напряму до півфіналу виходило лише по три учасниці. І коли, здавалося, Ольга, як і Наталія Лупу, буде чекати завершення усіх забігів і сподіватися на добирання, вона зробила чудове прискорення і фінішувала третьою – 1 хвилина 59,92 секунди. Це – повторення її особистого рекорду.
 
– Забіг був не дуже зручним. Початок забігу не виходив ніяк. Я хотіла знайти хоча б одну шпаринку, щоб через неї пролізти уперед. І ця шпаринка з’явилася лише за сто метрів до фінішу. Так що раніш не вийшло ніяк. А так – біглося добре, будемо готуватися до наступного кола, там потрібно покращувати час і проходити далі.
 
– Тут багато говорять про акліматизацію. Як ви себе почуваєте?
 
– Перед бігом відчувалася в ногах якась закисленість, слабкість. Але коли вийшла на доріжку – тут така чудова атмосфера – все стало чудово!
 
– Наталія Лупу сказала, що їй краще було б бігти у вечорі.
 
– Мені також. Тому що напівсонні зранку зайшли в автобус, ледве прокинулися. Лежали на масажних столах, так очі закривалися. Краще після обіду – однозначно!
Попередня статтяНаталія Лупу: «Хочу від цього чемпіонату світу отримати задоволення!»
Наступна статтяПекін-2015, день 5: український дубль на 800-метрівці