Ольга Ляхова: «Приємно, що встановила особистий рекорд саме на чемпіонаті світу»

265
Ользі Ляховій на цьому чемпіонаті світу двічі вдалося встановити свій особистий рекорд. І півфіналі вона покращила його майже на секунду – 1.58,94! І тому дуже прикро, що такий швидкий біг залишив Ольгу без фіналу.
 
– Особистий рекорд в півфіналі чемпіонату світу – це круто!
 
– Це, звичайно, добре, але дуже хотілося вийти до фіналу. Я взагалі вважала, що вибігаючи з хвилини 59-ти секунд на сто відсотків можна пробитися, але не вистачило. Там невелика похибка у мене була, хотіла вийти, але мені завадили. І потім зовсім не багато не встигла наздогнати на фініші. Важкувато було.
 
– Ви там трошки поштовхалися на дистанції…
 
– Це звичайна справа. Це – 800 метрів, якщо хочеш зайняти гарну позицію, роби що хочеш, аби не дискваліфікували. Біг на межі фолу.
 
– Певно, все одно цей чемпіонат світу можете занести собі в актив.
 
– Так, особистий рекорд – це успіх, я дуже задоволена. Давно хотіла вибігти з хвилини 59, і рада, що це вдалося зробити саме на чемпіонаті світу, а не, скажімо, на чемпіонаті області. Це дуже престижно. Сподіваюся, що на Олімпійських іграх мені вдасться вийти до фіналу і боротися за нагороди. Вже зробили невеликий крок до цього – результат наблизився до такого рівня, що можна буде боротися. Хочу також Наташу Лупу поздоровити з виходом до фіналу – вона молодець, я за неї вболівала.
 
– Звідки такі великі швидкості у півфіналі?
 
– Тому що кожен хоче вийти до фіналу, і тут є два місця, які добираються за часом. І усі хотіли добратися, якщо не потрапляли у двійку кращих у забігу. Окрім цього, це – передолімпійський рік, усі починають показувати себе. Хто трошки відсиджувався, усі починають виходити. В олімпійський сезон буде взагалі дуже спекотно!
Попередня статтяТетяна Пташкіна: «Стрибала на третій день після прильоту, ніг не відчувала»
Наступна статтяНаталія Лупу: «Мріяла, що б у фіналі були усі три українки»