Олексій Касьянов: «Сподіваюся, вночі між змаганнями декілька годин поспати вдасться»

267
Олексій Касьянов, єдиний український представник у чоловічому багатоборстві, після половини видів, маючи у своєму активі 4337 очок, йде на десятому місці. Щоправда, відставання від третьої позиції не таке вже й критичне – 69 пунктів. Поки що Олексій собою не задоволений.
 
– Виступ жахливий.
 
– Чому жахливий? Три найкращих результати у сезоні – на стометрівці (10,73), у висоті (2.01) та у бігу на 400 метрів (48,13).
 
– Це все одно не те, на що я розраховував. На тренуваннях все було набагато краще. А тут… Взагалі не можу зрозуміти. Довжина – перші дві спроби заступив, у третій стрибнув на 7.58. Ядро також дуже сильно засмутило (14.25). Стільки тренував, і такі слабенькі результати показав. Завтра доведеться ставити особисті рекорди, показувати хорошу суму, тому що те, що було сьогодні, мене не задовольняє.
 
– Як ви себе почуваєте?
 
– Так в тому і справа, якийсь сонний, не можу включитися у змагання. Приїхали давно. Але останніх дня чотири не дуже гарно себе почуваю. Думав, на змаганнях буде все по-іншому. Тому що завжди так буває – перед стартом якась лінь з’являється, нічого не хочеться робити. Вийшов на змагання – і тут теж саме.
 
– Ви взагалі спите в ніч між двома днями програми?
 
– В ліжко лягаю, а от заснути інколи не виходить. Сподіваюся, що сьогодні години дві-три посплю. Зараз ще масаж треба зробити і відпочивати.
 
– Американець Ештон Ітон зараз лідирує з супер-результатом – 4703 після п’яти видів.
 
– Результати, звісно, високі. Рівень багатоборства підріс за останні два-три роки. Певно, його підняли такі спортсмени, як Ітон, Харді. Трошки змінився стиль багатоборства – раніш багатоборці усі були великі, міцні, а зараз в основному біжучі, стрибучі, худі хлопці. Колись я був найхудіший. А зараз, певно, серед них самий крепкий. Можливо, якраз на зміну поколінь попав. Взагалі, буду боротися. Іншого виходу не має, за цим сюди і приїхав. Можливо вдасться показати свій найкращий результат у сезоні в сумі. Якщо буде результат 8300 очок – буду задоволений виступом.
 
Фото XSPORT.UA
Попередня статтяПекін-2015: за кого вболіваємо 29 серпня
Наступна статтяКоманда 4х400 м вийшла до фіналу і чекає там на Наталію Пигиду